Kolczyki ze stali chirurgicznej

Firma Studex jest profesjonalnym wytwórcą sprzętu oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów, służących do przekłuwania uszu oraz do pielęgnacji uszu po zabiegu przekłuwania. Oferta jest dedykowana do salonów kosmetycznych i również hurtowni kosmetycznych a oprócz tego do jubilerów. Oferowany przez firmę sprzęt do przebijania uszu, jest wysokiej jakości, bezusterkowy, łatwy w obsłudze. Sprzęt oferowany przez Studex, umożliwia bezbolesne przekłuwanie uszu dzieciom, sprzęt ten nie powoduje huku, jest cichy, delikatny i również bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.
Przedsiębiorstwo Studex jest na rynku od ponad 40 lat, przez ten czas zdążyła sobie wyrobić odpowiednią renomę. Zapewnia konkurencyjne ceny i również duży wybór towarów w kontekście sprzętu i również akcesoriów kosmetycznych do przebijania uszu. Wszystkie oferowane przez przedsiębiorstwo systemy do przebijania uszu i również kolczyki hipoalergiczne, są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o ich wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo stosuje się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa i również jakości, za sprawą tego wypuszczane przez nią produkty na rynek, są sterylne i również bezpieczne w użytkowaniu. Oddziały firmy znajdują się w 70 krajach, na 6 kontynentach, to zaś świadczy o niemałej popularności tej firmy.
Kolczyki do przebijania uszu, oferowane przez Studex, są różne i również dostosowane do różnorakich upodobań małych dzieci i również nie tylko. Bogaty wybór kolorystyczny, najróżniejsze modne wzory i również wielkości kolczyków, zaspokoją wszelkie, nawet najbardziej wymagające wymagania. Zaś preparaty do pielęgnacji kolczyków i również uszu po zabiegu, są przebadane odnośnie bezpieczeństwa, są hipoalergiczne, nikogo nie uczulają.

Dodaj komentarz