Baza głosów

Pomimo że w obecnych czasach większość telefonów komórkowych a oprócz tego komputerów jest wyposażona w mikrofon, umożliwiający tworzenie nagrań, ich jakość pozostawia tak naprawdę multum do życzenia. Z tej przyczyny pomimo znaczącego postępu elektronicznego, wciąż istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na studio dźwiękowe, które posiada wysokiej klasy sprzęt, niezbędny do tworzenia nagrań najlepszej klasy.

Na rynku polskim można wyszukać multum firm tego gatunku, lecz studio dźwiękowe Tercja odróżnia się pod wieloma względami na tle swojej licznej konkurencji. Specjalizacją tego konkretnego studia są nagrania lektorskie, na które istnieje nieustanne zapotrzebowanie, zwłaszcza z powodów edukacyjnych czy też korporacyjnych. Nadto studio dźwiękowe Tercja posiada imponująco rozbudowaną bazę głosów, zarówno aktorskich, jak a oprócz tego lektorskich, co niejednokrotnie jest tą zaletą, która sprawia, że klienci wybierają usługi realizowane przez Tercję przeszło te proponowane w innym studiu.
Studio dźwiękowe Tercja w profesjonalny sposób zapewni wykonanie nagrania lektorskiego w różnych językach, z użyciem bardzo różnych technik. Każde zlecenie jest dokładnie wykonywane według wytycznych, jakie dostarcza sam kupujący. Głównym zadaniem pracowników studia dźwiękowego Tercja jest albowiem zapewnienie, że kupujący będzie zadowolony z tego jak przebiegała cała współpraca a oprócz tego z chęcią powróci do studia z kolejnymi projektami.

O ile więc komukolwiek potrzebne jest profesjonalne studio dźwiękowe, Tercja zawsze z chęcią wita nowych klientów. Jest to miejsce, gdzie można zrealizować nagrania lektorskie najlepszej klasy a oprócz tego to w bardzo rozsądnych cenach.

Dodaj komentarz