Wyważanie wirników

Wyważanie wirników

Początek naszej firmy rozpoczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a także pasja i również chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że w dzisiejszych czasach jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak i również zmiennego. Pośród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące wdrożenie w różnych maszynach, począwszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, oferujemytakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, jak również z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a także prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa interesuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze artykuły to gwarancja długiej i również niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje połączenie wiedzy naszej kadry z doskonałej klasytworzywam, które przetwarzamy we własnym, zaawansowanym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, rzetelność i również standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także wśród odbiorców zagranicznych. Bo chociażby pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. Oraz z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem i również profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 26.10.2019 04:40:43)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 27.08.2017 11:17:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz