Usługi laminacji

Usługi laminacji

Jeden z liderów produkcji klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat funkcjonujący na rynku, o szerokim asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i również innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i również papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki ponad 200 typami artykułów w asortymencie w propozycji zagwarantować może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Poza tym producent klejów posiada w propozycji usługi sklejania i również produkcji kompozytów laminowanych, w których zawierają się: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie oferować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych produktów czy też dopasowywanie ich pod indywidualne wymagania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak i również dbałości o dobro klienta.

Obecnie przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o dobrej jakości urządzeniach do produkcji, wymagania każdego klienta, zarówno porządne, ilościowe jak i również serwisowe bez wątpliwości zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 zakład należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i również innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 19.10.2019 05:15:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz