Usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie

Nasz zakład jest firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się wykonywaniem wszelkiego gatunku produktów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne jak również parapety kamienne. W swoich pracach stosujemy kamień wysokiej jakości. Każdy artykuł jest wyjątkowy.
Możesz wybierać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach i fakturach; oferowane są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki i wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie internetowej, zapraszamy również do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza atrakcyjnym wyglądem nasze artykuły charakteryzują się również dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. Ponadto do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być również pewny, że zamówienie wykonamy w ustalonym terminie. Pozostaje tylko wybrać spośród naszych produktów. Jeżeli właśnie urządzasz mieszkanie, zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas możesz liczyć na fachowe konsulting – doradzimy kamień odpowiedni na posadzki a także schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości oraz twardości, w zależności od twoich wymagań. Doradzimy również w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego rodzaju i w różnym stylu, produkowane z marmuru lub granitu. W propozycji posiadamy również blaty kuchenne, przede wszystkim są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę i łatwe do utrzymania, a przy tym nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie trzeba zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, lecz do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 16.10.2019 19:43:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz