Taśma poliestrowa wg

Taśma poliestrowa wg

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich osobach, które na co dzień odpowiedzialne są za zabezpieczanie ładunków. To oczywiście dla nich stworzyliśmy propozycję złożoną tylko z najlepszej jakości materiałów zabezpieczających, tj. folie i taśmy.
Wiedząc, jak istotna w technice zabezpieczania jest najlepsza klasa materiałów pakujących, na co dzień współpracujemy z wiodącymi ich producentami. To od nich pochodzi nasza taśma stalowa, oraz folia stretch. Poza tym sami również specjalizujemy się w produkcji taśm poliestrowych typu WG i kompozytowych typu CS. A za sprawą tego, że dbamy o ich niezwykłą trwałość i wytrzymałość, z powodzeniem znajdują one wdrożenie w wielu sektorach produkcji.
Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować własne standardy obsługi klientów. I również to dzięki nim współpraca z nami to lecz również zabezpieczenie sprawnej realizacji każdego zamówienia, ale również profesjonalnego doradztwa. Do każdego zamówienia podchodzi na sposób indywidualny. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, zawsze staramy się wspomagać ich naszą wiedzą w kwestii wyboru artykułów.
Poza taśmami i foliami, w naszej propozycji znaleźć można również doskonałej klasy narzędzia, w tym odwijacze do taśm i urządzenia do ich spinania. To, co je wyróżnia, to niezwykła stabilność, nawet w ciągu długotrwałego użytkowania. A ponieważ są to urządzenia o różnorodnych wymiarach i parametrach, każdy znajdzie model perfekcyjnie wpisujący się w jego potrzeby.
A tych, którzy chcieliby przekonać się, że nasze standardy to nie bajka, zapraszamy do zaznajomienia się z wszystkimi atestami i certyfikatami, które zawarliśmy na stronie firmowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 22.10.2019 21:58:55)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 29.04.2016 22:58:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz