Rury hdpe

Rury hdpe

W Polsce działa mnóstwo producentów rur, niemniej żadna z tych firm nie może pochwalić się podobnie dobrym stażem w gałęzi co Teltar. Przedsiębiorstwo ta działa aktualnie od 2005 roku, kiedy to powstała w Chmielowie obok Tarnobrzegu. Przez cały czas rozwija swoją działalność, czego dowodem jest przez cały czas rosnąca lista ukontentowanych ze współpracy klientów.

Teltar to a w szczególności producent rur HDPE, od czego rozpoczął swoje działanie na rynku oraz w czym do tej pory się specjalizuje. Współcześnie jednak Teltar wciąż inwestuje w poszerzanie swoich możliwości produkcyjnych, co zaowocowało poszerzeniem propozycji przedsiębiorstwa o wiele innych rodzajów rur, w szczególności o rury osłonowe oraz przepustowe. Park technologiczny w którym powstają produkty Teltar jest wyposażony w innowacyjne maszyny, które zapewniają, że procesy produkcyjne odbywają się bardzo szybko oraz bez jakichkolwiek problemów. Wszystkie produkty, opuszczające fabrykę przedsiębiorstwa, są wyrobami stworzonymi z materiałów najlepszej jakości.
Sprawia to, że nie ma żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o wytrzymałość i jakość produktów sprzedawanych przez Teltar. Długoletnie doświadczenie i nieustanna inwestycja w dalszy rozkwit sprawia, że Teltar to producent rur, któremu na pewno warto zaufać. To prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie.

Przedsiębiorstwo jest również oficjalnym dostawcą rur i złączek dla Orange, znanej firmy telekomunikacyjnej. Jest to tylko jeden z wielu dowodów na to, że produkty przedsiębiorstwa Teltar są wysokiej klasy oraz spełniają wszelkie wyznaczone normy. Sięgając po rury od Teltar można oczekiwać, że kupuje się najważniejszy z dostępnych produktów. Jest to w takim razie firma, na którą na pewno należy zwrócić uwagę!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 73 (ostatnio: 15.10.2019 07:52:45)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 12.06.2017 16:14:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz