Operacja prostaty

Operacja prostaty

Hipertrofia prostaty jest jedną z najpowszechniej występujących dolegliwości urologicznych u mężczyzn. Potrafi to być bolesna jak i wstydliwa dolegliwość, choć da się ją w pełni wyleczyć za pomocą odpowiednich zabiegów. W propozycji naszej placówki medycznej oferowana operacja prostaty. Wykorzystujemy najefektywniejsze sposoby leczenia, a w naszych operacjach na prostacie korzystamy z jednego z najbardziej innowacyjnych i również najskuteczniejszych laserów wykorzystywanych w branży. Nasze operacje są w pełni bezpieczne, wspomniany laser nie powoduje krwawienia jak również wywołuje o wiele mniejsze dolegliwości pooperacyjne niżinne rodzaje urządzeń. Za sprawą tego pacjent już 24 godziny po zabiegu może zostać wypisany do domu i wrócić do swojego normalnego życia, może też bezproblemowo odstawić dotychczasowe leki na prostatę.
Wykonujemy również specjalistyczne oraz kompleksowe leczenie zaburzenia libido. Wiemy, że brak popędu seksualnego lub brak możliwości odbycia satysfakcjonującego stosunku jest dużym problemem dla par. Dzięki przeprowadzanym przez nas badaniom i również programowi leczenia, pacjentom udaje się pozyskać znaczną poprawę. Wykonujemy szczegółowe kompleksowe badania tj. biopsja, USG jak również badania laboratoryjne pobranych próbek. Dzięki temu nasze leczenie jest efektywne oraz szybkie.
Realizowane przez nas usługi są świadczone przez najwyższej klasy specjalistów, poświęcających swoim pacjentom pełną uwagę. Programy leczenia i zabiegi są dostosowywane do pacjentów tak, tak aby jak najsprawniej wyleczyć ich dolegliwości. Dzięki wykorzystaniu najnowszego sprzętu jesteśmy w stanie bezpiecznie wykonać zabiegi i prowadzić skuteczne leczenie wielu różnych chorób.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.10.2019 09:02:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz