Ogrzewanie hal

Ogrzewanie hal

urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się specjalizujemy. I to od przeszło dwudziestu lat. W naszej ofercie wyszukać można tylko wysokiej jakości urządzenia cenionych producentów. Pośród nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. a oprócz tego brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się dokładnie w wymagania naszych klientów a oprócz tego wychodząc im naprzeciw, nasze usługi świadczymy na sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze najlepszych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta na sposób indywidualny. A o ile takie jest życzenie, sprzęt dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej ofercie wyszukać można jak też promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to szczególnie ułatwienie instalacji, niezwykła funkcjonalność, czy bezpieczeństwo użytkowania. Mało tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Wytwarzane przez nie towary spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na obszarze całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na obiekt zarówno dużych zakładów, jak a oprócz tego małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze biegły serwis informacyjny, konsultacyjny a oprócz tego techniczny. Oraz to lecz i na etapie negocjacji, ale także na przestrzeni realizacji kontraktu a oprócz tego w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży a oprócz tego świadomość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, by cały czas ulepszać jakość naszych usług a oprócz tego ranga obsługi klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 52 (ostatnio: 21.10.2019 10:56:13)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 04.07.2017 01:57:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz