Burgery Toruń

Burgery Toruń

Sobotnie wieczory to przeważnie czas wyjścia ze znajomymi po całym tygodniu ciężkiej pracy. Jak się niemniej jednak zrelaksować i wyszukać miejsce, gdzie poczujemy się, jakbyśmy na chwilę przenieśli się do innego kraju, który chce się z nami podzielić całym bogactwem smaków? Czy jest może jakaś restauarcja w Toruniu, która oferuje nam niesamowite doznania kulinarne, a i przy tym ma korzystne ceny? Jeżeli też zadajesz sobie te pytania to właśnie możesz przestać, ponieważ zapraszamy Cię do Jimmy’s Steakhouse!
To, co Jimmy’s może Państwu zaproponować, to brak ograniczeń! Nie ma dobrej kategorii wieku, aby odwiedzić naszą restaurację. Tutaj rewelacyjnie czują się goście zarówno bardzo młodzi, dla których mamy specjalny kącik zabaw, jak i również Ci w jesieni wieku. W naszej propozycji, poza najlepszymi stekami i również barem, widnieje także możliwość zorganizowania rozmaitych imprez, jak też są to wieczory panieńskie, kawalerskie czy urodziny, lecz oczywiście jesteśmy także otwarci na nowe propozycje zabawy.
W karcie dań jaką Jimmy’s Steakhouse ma przyjemność Państwu zaprezentować dostępne są nie tylko dania mięsne, ale także wiele dań wegetariańskich, jak na przykład zupa kukurydziana, której koniecznie muszą Państwo skosztować.
Miło zapraszamy do naszej restauracji, a poznacie Państwo niesamowity klimat Ameryki, który sprawi, że na moment Toruń stanie się dla was prawdziwym Teksasem lub Kolorado! U nas nie ma klientów, są szczęśliwi Amerykanie i również Ci, którzy do tej pory nie zdążyli do nas zajrzeć. Przyjdź a zapewne się nie zawiedziesz.
Wejdź bracie, usiądź przy wspólnym stole i również poczęstuj się wszystkim, co mamy do zaproponowania! Czekamy właśnie na Ciebie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 20.10.2019 03:21:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz